فلزیاب, دستگاه فلزیاب , مقالات طلایاب

نشانه خورشید برجسته

نشانه خورشید برجسته

نشانه خورشید برجسته

خورشید برجسته به صورت ڪامل و نصفه اشاره به ڪتابی داخل قبر و یا جوغنی پلمپ دارد.
و در حالاتی ڪم اشاره به معبدی در زیر زمین و در مواردی هم در ڪنار خود یڪ سری نماد های خاص داشته باشد،اشاره به یڪ خزانه دارد.

اگر یڪی از شعاع های خورشید بلند تر باشد برای اشاره به جهت دفینه ان ڪتاب می باشد. و نیز خورشید به طور برجسته و شعاع های آن با هم مساوی باشند اشاره به در یڪ اتاق یا غاری در روبرو دارد ڪه جهت معبد از آن استفاده می شده است.

اگر یڪ خورشید ڪامل و یڪ خورشید نصف با هم در ڪنار هم بودند اشاره به قبر مرد دینی و نایب آن دارد. 

به طور ڪلی خورشید تا 90 درصد اشاره به یڪ ڪتاب مهم دینی دارد اگر جوغنی در ڪنار خورشید باشد ڪتاب در یڪ اتاقڪ می باشد و اگر خورشید برجسته بود ڪتاب در یڪ صخره و در یڪ حالت هم قطر خورشید بیشتر از یڪ متر اشاره به معبد دارد.

برچسب:

مقالات فلزیاب

فلزیاب کلمات مرتبط

 #فلزياب_ياسوج#فلزياب#طلاياب#معدنياب#گنج_ياب#گنجياب#ردياب#شعاع_زن#آنتني#فلزياب_تصويري#فلزياب_بوقي#فلزياب_لوپي#نقطه_زن#فلزياب_ردياب#فروش_طلاياب#فروش_فلزياب#فروش_معدنياب#فروش_گنجياب#ليست_قيمت_فلزياب#قيمت_فلزياب#دستگاه_فلزياب#دستگاه_طلاياب#دستگاه_گنجياب#دستگاه_فلزياب_تصويري#قيمت_دستگاه_فلزياب#گنج_يابي#شاقولي#شاقول#فلزياب_دست#فلزياب_ياسوج_ikpv#فلزياب_ikpv#طلاياب_ikpv#معدنياب_ikpv#گنج_ياب_ikpv#گنجياب_ikpv#ردياب_ikpv#شعاع_زن_ikpv#آنتني_ikpv#فلزياب_تصويري_ikpv#فلزياب_بوقي_ikpv#فلزياب_لوپي_ikpv#نقطه_زن_ikpv#فلزياب_ردياب_ikpv#فروش_طلاياب_ikpv#فروش_فلزياب_ikpv#فروش_معدنياب_ikpv#فروش_گنجياب_ikpv#ليست_قيمت_فلزياب_ikpv#قيمت_فلزياب_ikpv#دستگاه_فلزياب_ikpv#دستگاه_طلاياب_ikpv#دستگاه_گنجياب_ikpv#دستگاه_فلزياب_تصويري_ikpv#قيمت_دستگاه_فلزياب_ikpv#گنج_يابي_ikpv#شاقولي_ikpv#شاقول_ikpv#فلزياب_دست_ikpv#ليست_قيمت_ikpv#ليست_قيمت_طلاياب_ikpv#فلزياب_حرفه_اي_ikpv#دفينه#زيرخاکي#عتيقه #باستان#تاريخي#گنجياب#فلزياب#کوروش_کبير#زيرخاکي#گنجياب#فلزياب #فلزياب#طلاياب#مركز_فروش_فلزياب #فلزياب #فلزيابي #طلاياب#گنجياب #فلزياب_تصويري #طلاياب_تصويري#گنجياب_تصويري #طلايابي#فلزياب_ليزر#دفتر_فروش_فلزياب_تصويري#فلزياب_شيراز #follower#iran#felezyab#talayab #felezyabi#talayabi#ganjyab#felezyab_tasviri

 

این مرکز فروش فلزیاب , مرکز فروش گنج یاب , خرید فلزیاب در شیراز و سایر استانها و با سابقه 20 ساله در این زمینه و همچنین در انجام انواع تعمیر فلزیاب , تعمیر گنج یاب , تعمیر کلیه دستگاهها یکی از با سابقه ترین شرکتها می باشد.  . سفارش محصول : 09301211334 

آدرس

ایران - شیراز - تاچارا - خیابان دینکان - آخر دینکان - روبروی منبع آب - جنب کوچه 21

 : 07136374687

info[AT]felezyabco[DOT]ir

 همراه : 09301211334

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00

off canvas menu

-