فلزیاب, دستگاه فلزیاب , مقالات طلایاب

خنجر مصر

نتیجه تحقیقاتی نشان می‌دهد که خنجری که با پادشاه «توت‌آنخ‌آمون» به خاک سپرده شده از یک شهاب سنگ ساخته شده است.

به گفته محققان، آهن به‌کار رفته در خنجر فرعون از زمین نیست.

 محققان در نتیجه این تحقیقات گفتند: «یافته‌های ما تایید می‌کند که طی حفاری‌هایی از قبر افراد مهم، از جمله پادشاه توت‌آنخ‌آمون مصنوعاتی از جنس شهاب سنگ کشف شده است.»

در سال ۱۹۲۵ «هوارد کارتر»، باستان شناس، خنجر معروف پادشاه را که در لفافه پیچیده شده بود، در کنار جسد مومیایی شده فرعون پیدا کرد. زمانی که این قبر کشف شد، وی این تیغه را در کنار ران پای فرعون جوان پیدا کرد. همراه با این خنجر، غلافی از جنس طلا که یک‌طرف آن نقش گل زنبق گلدوزی شده و در طرف دیگر با پر آراسته شده، به همراه یک سر شغال پیدا شد.

شهرهاي‌ گمشده ‌تاريخ
 
چند قرن از مهاجرت ساکنان اولیه این کره خاکی از غارها به دهکده‌ها می‌گذرد. پس از آن بود که مهاجرت زندگی در روستاها و شهرها آغاز شد. بسیاری از این آبادی‌ها و شهرها تاکنون به خود اتفاقات تلخ و شیرینی را دیده‌اند و در تاریخ ثبت شده‌اند، برخی از آنها هنوز هم در نقشه این کره خاکی وجود دارند، اما تعدادی دیگر از این شهرها جز نامی از آنها در کتاب‌های تاریخی باقی نمانده است.

 از آنجا که ذهن کنجکاو بشر همیشه تشنه دانستن رازهای گذشته بوده خالی از لطف نیست 10 شهر گمشده تاریخ را به شما معرفی کنیم.تعداد زیادی از این 10 شهر روزگاری مرکز اصلی تمدن منطقه خود بوده‌اند، اما به دلایل مختلفی هم‌اکنون از صحنه روزگار محو شده‌اند و به غیر از روایاتی کهن از آنها چیزی بین ما باقی نمانده است. اگرچه بسیاری از ماجراجویان و تاریخ‌نگاران روانه این شهرهای گمشده شده‌اند، اما تاکنون بسیاری از آنها نتوانستند نشانی دقیق این شهرها را بیابند.شما هم فهرست 10 تایی این شهرها را در چمدان مطالعه کنید تا شاید شما بتوانید نشانی از این شهرها بیابید.

                        لوگوی تلگرام فلزیاب                                 

شهر پاتاگونیا

این شهر در قاره آمریکا و بین کشور شیلی کنونی و آرژانتین بنا شده بود، این شهر فراموش شده که به گمان بسیاری از ماجراجویان و تاریخ‌نگاران غنی از طلا و الماس بوده در ذهن بیشتر محققان نامی آشناست و تاکنون بارها گروه‌هایی برای کشف رازهای پاتاگونیا راهی این منطقه شده‌اند. اگرچه به عقیده بسیاری از باستان‌شناسان این شهر در گذشته توسط بازماندگان یک کشتی تجاری متعلق به اسپانیا بنا شده و ذخیره بسیار زیادی از گنج‌های آنها هنوز هم در شهر باقی مانده است، ولی اطلاع زیادی از محل دقیق این شهر در دست نیست و گروه‌های زیادی هم که به وسوسه یافتن این گنج‌ها راهی این شهرها شده‌اند به دلایل نامعلومی دچار حوادث مرموزی شده و از راه ایستاده‌اند، به همین دلیل بسیاری آن را شهر ارواح نامگذاری کرده‌اند. اسرار و البته وسوسه گنج‌های این شهر فراموش شده باعث شده تا پاتاگونیا اولین شهر گمشده فهرست ما باشد.

کشتی نوح

یک سایت انگلیسی زبان که مقالاتی درباره کشفیات جهان منتشر می‌کند؛ به تازگی مقاله‌ای درباره کشتی نوح منتشر کرده است که ترجمه بخشی از این مقاله را در ذیل مشاهده می‌کنید:

داستان کشتی نوح از جمله‌ داستان‌هایی است که در کتاب‌های آسمانی در ادیان مختلف خصوصا اسلام و مسیحیت ذکر شده است در اینجا با نکات مهمی از جزییات کشف کشتی نوح بیشتر آشنا می‌شویم.

در ابتدا باید بگوییم قبل از هر چیز باید این نکات مهم را در نظر بگیرید.

1. کشتی نوح با جلویی قوس دار و کف به هم پیوسته است.

2. طول دقیق این کشتی حدود 515 فوت است.

3. این کشتی بر کوه‌های آرارات در شرق ترکیه قرار گرفته است.

4. جنس این کشتی چوبی و دارای فناوری بالا و از آلیاژهای فلزی مانند فلز آلومینیوم و فلز تیتانیوم با دست ساخته شده است.

تیرک‌‌های عمودی ساخته شده با چوب در دو طرف این کشتی روساخت‌‌های اسکلتی آن را فرا می‌گیرد.

دکتر«بیل شی» باستان‌شناسی بود که ظروف سفالی باستانی را در 20 یاردی (36 اینچ یا 3 فوت) این کشتی کشف کرد؛ روی این ظروف تصاویر کنده‌کاری شده از پرنده، ماهی و مردی چکش به دست مشاهده می‌شد که دستمالی بر سر بسته و «نوح» نام داشت.

فلزیاب به چه روش کار میکند ؟ 

فلزياب چگونه كار مي كند؟

فلزياب چیست؟

درباره فلزیاب

با بیان كلمه فلزياب، شما عكس‌العمل‌ هاي متفاوتي از اطرافیان خواهيد ديد. عده‌اي به امنيت فرودگاه‌ها در پيدا كردن اسلحه تروريست‌ها فكر خواهند كرد و عده‌اي به جستجوي طلا و گنج در يك معبد قديمي و یا زیرزمین و اگر شما در حال ساخت و تعمير يك ساختمان قديمي هستيد، ممكن است به يافتن لوله‌ها و كابلهاي قديمي زير خاك فكر كنيد. حقيقت اين است كه همه اين سناريوها معتبر هستند. فلزياب‌ها اكنون وارد بخشي از زندگي ما شده‌اند. آنها در فرودگاه‌ها، ساختمانهاي اداري و زندانها بكار مي‌روند تا كسي نتواند با اسلحه وارد اين مكانها شود.

فلزیاب و روش کار فلزیاب وسیله‌ای است که برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی و یا گم شده درون زمین، دیوار یا اجسام دیگر به کار گرفته می‌شود.

با دیدن این جسد،یکی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد.

جسد فرعون به مکانی با شرایط خاص در مرکز آثار فرانسه انتقال داده شد تا بزرگترین دانشمندان باستانشناس به همراه بهترین جراحان و کالبد شکافان فرانسه، آزمایشات خود را بر روی این جسد و کشف اسرار متعلق به آن شروع کنند.

جسد فرعون
رئیس این گروه تحقیق و ترمیم حسد یکی از بزرگترین دانشمندان فرانسه به نام پروفسور موریس بوکای بود، او بر خلاف سایرین که قصد ترمیم جسد داشتند، در صدد کشف راز و چگونگی مرگ این فرعون بود.
تحقیقات پروفسور بوکای همچنان ادامه داشت تا اینکه در ساعات پایانی شب نتایج نهایی ظاهر شد بقایای نمکی که پس از ساعت ها تحقیق بر حسد فرعون کشف شد دال بر این بود که او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج کردن جسد او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج کردن جسد او از دریا برای حفظ جسد، آن را مومیایی کرده اند. اما مسئله غریب و آنچه باعث تعجب بیش از حد پروفسور بوکای شده بود این مسئله بود که چگونه این جسد سالمتر از سایر اجساد، باقی مانده در حالی که این جسد از دریا بیرون کشیده شده است.
حیرت و سردرگمی پروفسور دوچندان شد وقتی دید نتیجه تحقیق کاملا مطابق با نظر مسلمانان در مورد غرق شدن فرعون است و از خود سئوال می کرد که چگونه این امر ممکن است با توجه به اینکه این مومیایی در سال ۱۸۹۸ میلادی و تقریبا در حدود ۲۰۰ سال قبل کشف شده است،در حالی که قرآن مسلمانان قبل از ۱۴۰۰ سال پیدا شده است؟!
لذا بعد از اتمام کار به کشورهای اسلامی سفر کرد و به تحقیق پرداخت تا بالاخرة آیه ۹۲ سوره یونس را برایش خواندند.به این صورت بود که به دین مبین اسلام مشرف شد.

شهریری مجموعه باستانی بی‌نظیری است که نمونه آن در هیچ جای دنیا وجود ندارد 

باستان‌شناس معروف کشورمان گفت:‌ شهریری مجموعه باستانی بی‌نظیری است که نمونه آن در هیچ جای دنیا وجود ندارد و باید ساختار آن را به نحوی تقویت کرد.

 باستان شناسی در فلزیابی

علیرضا هژبری عصر امروز در همایش باستان‌شناسی که در دانشگاه محقق اردبیلی با حضور گروه باستان‌شناسی این دانشگاه در اردبیل برگزار شد، با اشاره به قدمت تاریخی شهریری مشگین‌شهر استان اردبیل اظهار کرد: محوطه باستانی شهریری اولین بار توسط پروفسور چارلز برنی در سال 1974 به عنوان قلعه ارجق معرفی شد.

کشف قطعه طلای 5.5 کیلویی از دل خاک توسط فلزیاب


(کشف قطعه طلای 5.5 کیلویی از دل خاک توسط فلزیاب)یک جستجوگر آماتور فلزهای با ارزش در استرالیا با یک دستگاه فلزیاب ساده توانست یک قطعه طلای پنج و نیم کیلویی را از اعماق زمین بیرون بکشد. این قطعه بیش از سیصد هزار دلار ارزش دارد. شرکت آلفا الکترونیک فعالیت خود را از سال ۸۸ با واردات انواع دستگاه های پیشرفته فلزیاب از کشورهای اروپایی و امریکایی آغاز کرد.تمام دستگاه های این شرکت به همراه تضمین فروش بوده و همراه با  تست در زمین (خاک)   به مشتریان ارائه می شوند و همچنین همه دستگاه ها دارای حذف ذرات بوده که می توان گفت ۹۰% کاوشگران با ذرات و مواد معدنی داخل لایه های خاک مشکل دارند. ما به شما مقایسه  کیفیت ، کارایی و قیمت محصولات این شرکت  با  سایر شرکت ها را پیشنهاد می کنیم؛ همچنین کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید فلزیاب به شما خریداران محترم در سراسر کشور می باشند. کشف قطعه طلای 5.5 کیلویی از دل خاک توسط فلزیاب کشف قطعه طلای 5.5 کیلویی از دل خاک توسط فلزیاب

برچسب ها : کشف طلا ,کشف طلایاب با فلزیاب ,فلزیاب و دستگاه فلزیاب ,قطعه طلا 5.5 کیلویی

                          لوگوی تلگرام فلزیاب                                 
گنج یاب ,طلایاب ,فلزیاب

یک فلز یاب خوب چه امکاناتی باید داشته باشد؟

1- عمق نفوذ حداقل 3 متر داشته باشد.  

2- نشانگر متراژ داشته باشد.

3- سبک و کم حجم باشد.

4-فلریاب خوب باید تغییر فرکانس داشته باشد. برخی از همکاران محترم تاکید می کنند باید فرکانس پایین باشند ولی درست نیست!؟ زیرا در جاهایی که خاک نرم دارد برای عمق زنی بیشتر فلزیاب باید فرکانس بالا باشد و در جاهایی مانند سخره ، ساروج باید فرکانس دستگاه کم باشد تا امواج از مانع راحت عبور کنند.

قدیمی ترین کشفیات زیرخاکی در سال 2015 

در سال 2015 میلادی بسیاری از اشیاء قدیمی زیرخاکی توسط باستان شناسان کشف شد که بعضی از این اکتشافات زیرخاکی بسیار عجیب و غریب و جالب هستند.

سال 2015 نفس‌های آخر را می‌کشد و باستان‌ شناسان با لبخند رضایت بر لب، بدرقه‌اش می‌کنند. از موزاییک‌های رنگارنگ گرفته تا قدیمی‌ترین چوب‌شور و هسته‌های هلوی دو میلیون و 500 هزار ساله در سالی که گذشت، باستان‌شناسان و علاقه‌مندان به این حوزه را شگفت‌زده کرد.

2015 از دید باستان‌شناسان سال پرباری بوده؛ اکتشافات بسیاری در این 12 ماه انجام شد و یافته‌های ارزشمند دانشمندان سرتاسر دنیا اطلاعات کم‌نظیر و جدیدی را درباره تاریخ جهان فراهم کرد. در این گزارش سماتک به مهمترین اکتشافات باستان‌شناسی سال 2015 میلادی می‌پردازیم.

«استون‌هنج» تنها نیست
سازه سنگی جدیدی که در فاصله دو مایلی «استون‌هنج» انگلیس کشف شد، یکی از تأثیرگذارترین یافته‌های باستان‌شناسان در سال 2015 لقب گرفت. این بنای تاریخی که «سوپرهنج» نام گرفته، از بزرگترین سازه‌های سنگی اروپاست که شامل ردیف C شکلی از سنگ‌های عظیمی با قدمت چهار هزار و 500 سال می‌شود.

این مکان سه فوت زیرِ زمین سخت و سرسبز اطراف «استون‌هنج» واقع شده که به «دیوارهای دورینگتون» شهرت دارد. این کشف ثابت کرد «استون‌هنج» در این منطقه تنها نبوده بلکه بالعکس در مرکز یک سایت بزرگ که برای مراسم آیینی مورد استفاده قرار می‌گرفته، واقع شده است. این منطقه دره‌ای خشک است که به رودخانه «آوون» ختم می‌شود. به گفته یکی از کارشناسان، این بزرگترین سازه سنگی است که تاکنون در بریتانیا و شاید کل اروپا کشف شده است.

 

مقالات فلزیاب

فلزیاب کلمات مرتبط

 #فلزياب_ياسوج#فلزياب#طلاياب#معدنياب#گنج_ياب#گنجياب#ردياب#شعاع_زن#آنتني#فلزياب_تصويري#فلزياب_بوقي#فلزياب_لوپي#نقطه_زن#فلزياب_ردياب#فروش_طلاياب#فروش_فلزياب#فروش_معدنياب#فروش_گنجياب#ليست_قيمت_فلزياب#قيمت_فلزياب#دستگاه_فلزياب#دستگاه_طلاياب#دستگاه_گنجياب#دستگاه_فلزياب_تصويري#قيمت_دستگاه_فلزياب#گنج_يابي#شاقولي#شاقول#فلزياب_دست#فلزياب_ياسوج_ikpv#فلزياب_ikpv#طلاياب_ikpv#معدنياب_ikpv#گنج_ياب_ikpv#گنجياب_ikpv#ردياب_ikpv#شعاع_زن_ikpv#آنتني_ikpv#فلزياب_تصويري_ikpv#فلزياب_بوقي_ikpv#فلزياب_لوپي_ikpv#نقطه_زن_ikpv#فلزياب_ردياب_ikpv#فروش_طلاياب_ikpv#فروش_فلزياب_ikpv#فروش_معدنياب_ikpv#فروش_گنجياب_ikpv#ليست_قيمت_فلزياب_ikpv#قيمت_فلزياب_ikpv#دستگاه_فلزياب_ikpv#دستگاه_طلاياب_ikpv#دستگاه_گنجياب_ikpv#دستگاه_فلزياب_تصويري_ikpv#قيمت_دستگاه_فلزياب_ikpv#گنج_يابي_ikpv#شاقولي_ikpv#شاقول_ikpv#فلزياب_دست_ikpv#ليست_قيمت_ikpv#ليست_قيمت_طلاياب_ikpv#فلزياب_حرفه_اي_ikpv#دفينه#زيرخاکي#عتيقه #باستان#تاريخي#گنجياب#فلزياب#کوروش_کبير#زيرخاکي#گنجياب#فلزياب #فلزياب#طلاياب#مركز_فروش_فلزياب #فلزياب #فلزيابي #طلاياب#گنجياب #فلزياب_تصويري #طلاياب_تصويري#گنجياب_تصويري #طلايابي#فلزياب_ليزر#دفتر_فروش_فلزياب_تصويري#فلزياب_شيراز #follower#iran#felezyab#talayab #felezyabi#talayabi#ganjyab#felezyab_tasviri

 

این مرکز فروش فلزیاب , مرکز فروش گنج یاب , خرید فلزیاب در شیراز و سایر استانها و با سابقه 20 ساله در این زمینه و همچنین در انجام انواع تعمیر فلزیاب , تعمیر گنج یاب , تعمیر کلیه دستگاهها یکی از با سابقه ترین شرکتها می باشد.  . سفارش محصول : 09301211334 

آدرس

ایران - شیراز - تاچارا - خیابان دینکان - آخر دینکان - روبروی منبع آب - جنب کوچه 21

 : 07136374687

info[AT]felezyabco[DOT]ir

 همراه : 09301211334

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00

off canvas menu

-