فلزیاب, دستگاه فلزیاب , مقالات طلایاب

مفهوم آثار شمشیر و فلش در دفینه یابی

مفهوم آثار شمشیر و فلش در دفینه یابی

بار اصلی با نشان شمشیر مشخص شده است و معمولا به صورت تل می باشد. در این موارد چند تل را به صورت چسبیده در کنار هم درست میکنند. تل های بهم چسبیده در آثار شمشیر و فلش در دفینه یابی برای اینکه تشخیص آن سخت تر شود این روش را پیاده میکنند. دفینه موجود در این تل در متراژ ۸ الی ۱۰ متری است. 

ﺁثار تير يا مرد كماندار در دفینه یابی

ﺁثار تير يا مرد كماندار در دفینه یابی

اگر در جايي سنگ نگاره ﺁثار تير يا مرد كماندار در دفینه یابی را مشاهده كرديد به اين معني است كه بايد به اندازه پرتاب تير (فاصله حدود ۱۰۰ متر) به سمت جلو برويد و درﺁن قسمت بايد دنبال نشان دوم باشيد. معمولا ﺁثار ﺁثار تير يا مرد كماندار در دفینه یابی را به صورت تل يا تخته سنگي نمايان ميسازند و ﺁثار دوم معمولا نشاندهنده عمق محل دفينه است.

مفهوم تنور در دفینه یابی

مفهوم تنور در دفینه یابی

تنور در دفینه یابی در قدیم کاربرد زیادی داشتند و شما آنهارو میتونید در مکان های بلند و زمینی مسطح به صورت گنبد که سر آن از خاک بیرون آمده یا در بعضی نقاط که آب و هوای کبیری دارد به صورت تل شناسایی کنید چون به علت گرد و غبار خاک و گذشت زمان با انباشته شدن خاک در روی آن به صورت تل درآمدن . 

مفهوم گورهای سردابه ایی در دفینه یابی

مفهوم گورهای سردابه ایی در دفینه یابی

گورهای سردابه ایی در دفینه یابی معمولا لوازم زندگی و ابزار کار نهاده شده است. علت این امر می تواند بر اساس اعتقاد به رستاخیز باشد؛ زیرا از دیرباز عده ای از اقوام باستانی به زنده شدن دوباره مردگان در روز رستاخیز با همان اجساد خاکی باور داشتند و قائل به معاد جسمانی بودند.

نشانه و نماد پله

نشانه و نماد پله

نشان و نماد پله متواند به این معنا باشد که باید از پله بالا و یا پایین رفت تا بتوان دفینه را پیدا کرد. در جهت پله ایی که کوچکتر و یا متفاوت از بقیه می باشد، باید بررسی کاملی انجام داد یا می تواند به معنای آن باشد که پله، به عنوان نشانی از دفینه، باید به تعداد پله هایش دقت شود. تعداد پله های پله، بعضی از باورهای فلسفی را نشان می دهد.

تصاويري در سنگ نگاره هاى تيمره خمين

تصاويري در سنگ نگاره هاى تيمره خمين

تصاويري در سنگ نگاره هاى ٤٠ هزار ساله تيمره خمين به چشم ميخورد كه به اعتقاد عده اى مربوط به ملاقات فرازمينيان با انسان هاى آن زمان ميباشد.

به پادشاهی رسیدن گودرز

به پادشاهی رسیدن گودرز

گودرز سرانجام با كشته شدن برادرش به شاهی رسید. خیلی سریع بزرگان پارتی به مخالفت با اوپرداختند. سفیرانی از ایران در سال 49 میلادی به سنای روم رفتند تا مهرداد اشکانی را به ایران آورند و او را به شاهی برسانند.

نقش ﺑﺮﺟﺴﺘﻪ ﯼ ﺯﻥ ﻭ ﻣﺮﺩ ﻧﻮﺍﺯﻧﺪﻩ

نقش ﺑﺮﺟﺴﺘﻪ ﯼ ﺯﻥ ﻭ ﻣﺮﺩ ﻧﻮﺍﺯﻧﺪﻩ

ﺟﻨﺲ : ﺳﻔﺎﻝ ﺳﺮﺥ - ﻗﻬﻮﻩ ﺍﯼ
ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ : 6.7 ﺩﺭ 4 ﺩﺭ 2.4 ﺳﺎﻧﺘﯽ ﻣﺘﺮ
ﺷﻮﺷﯿﺎﻧﺎ، ﺩﻭﺭﻩ عیلام ﻣﯿﺎﻧﻪ ‏ 1500 ﺗﺎ 200 ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﻣﯿﻼﺩ ‏،ﻣﻮﺯﻩ ﯼ ﻟﻮﻭﺭ فرانسه

مقالات فلزیاب

فلزیاب کلمات مرتبط

 #فلزياب_ياسوج#فلزياب#طلاياب#معدنياب#گنج_ياب#گنجياب#ردياب#شعاع_زن#آنتني#فلزياب_تصويري#فلزياب_بوقي#فلزياب_لوپي#نقطه_زن#فلزياب_ردياب#فروش_طلاياب#فروش_فلزياب#فروش_معدنياب#فروش_گنجياب#ليست_قيمت_فلزياب#قيمت_فلزياب#دستگاه_فلزياب#دستگاه_طلاياب#دستگاه_گنجياب#دستگاه_فلزياب_تصويري#قيمت_دستگاه_فلزياب#گنج_يابي#شاقولي#شاقول#فلزياب_دست#فلزياب_ياسوج_ikpv#فلزياب_ikpv#طلاياب_ikpv#معدنياب_ikpv#گنج_ياب_ikpv#گنجياب_ikpv#ردياب_ikpv#شعاع_زن_ikpv#آنتني_ikpv#فلزياب_تصويري_ikpv#فلزياب_بوقي_ikpv#فلزياب_لوپي_ikpv#نقطه_زن_ikpv#فلزياب_ردياب_ikpv#فروش_طلاياب_ikpv#فروش_فلزياب_ikpv#فروش_معدنياب_ikpv#فروش_گنجياب_ikpv#ليست_قيمت_فلزياب_ikpv#قيمت_فلزياب_ikpv#دستگاه_فلزياب_ikpv#دستگاه_طلاياب_ikpv#دستگاه_گنجياب_ikpv#دستگاه_فلزياب_تصويري_ikpv#قيمت_دستگاه_فلزياب_ikpv#گنج_يابي_ikpv#شاقولي_ikpv#شاقول_ikpv#فلزياب_دست_ikpv#ليست_قيمت_ikpv#ليست_قيمت_طلاياب_ikpv#فلزياب_حرفه_اي_ikpv#دفينه#زيرخاکي#عتيقه #باستان#تاريخي#گنجياب#فلزياب#کوروش_کبير#زيرخاکي#گنجياب#فلزياب #فلزياب#طلاياب#مركز_فروش_فلزياب #فلزياب #فلزيابي #طلاياب#گنجياب #فلزياب_تصويري #طلاياب_تصويري#گنجياب_تصويري #طلايابي#فلزياب_ليزر#دفتر_فروش_فلزياب_تصويري#فلزياب_شيراز #follower#iran#felezyab#talayab #felezyabi#talayabi#ganjyab#felezyab_tasviri

 

این مرکز فروش فلزیاب , مرکز فروش گنج یاب , خرید فلزیاب در شیراز و سایر استانها و با سابقه 20 ساله در این زمینه و همچنین در انجام انواع تعمیر فلزیاب , تعمیر گنج یاب , تعمیر کلیه دستگاهها یکی از با سابقه ترین شرکتها می باشد.  . سفارش محصول : 09301211334 

آدرس

ایران - شیراز - تاچارا - خیابان دینکان - آخر دینکان - روبروی منبع آب - جنب کوچه 21

 : 07136374687

info[AT]felezyabco[DOT]ir

 همراه : 09301211334

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00

off canvas menu

-