فلزیاب , دستگاه فلزیاب ,گنج یاب , طلایاب

مرکز فروش گنج یاب

مرکز فروش گنج یاب

گنج یاب جدید تصویری Komatsu A-U-8 موجود در مرکز فروش گنج یاب ، این گنج یاب دارای سنسور GPR پیشرفته با ۸ سنسور برای بالا بردن کیفیت تصاویر موجود در مرکز فروش گنج یاب ، گنج یاب فوق حرفه ای مناسب برای کارهای گنج یابی، باستانشناسی، نظامی، ژئوفیزیکی و تاسیساتی جهت لوله ها و کابل های مدفون شده که دارای میدان مغناطیسی می باشد ، عکس برداری و ذخیره تصاویر اسکن شده با کیفیت متفاوت ، این گنج یاب امکان فیلم برداری از زمین و مشاهده ی تمامی عوامل زمینی بصورت زنده و واقعی در آن واحد بدون نیاز به اسکن کردن با وضوح بسیار بالا ، سیستم کاملا بیسیم و انتقال داده ها به تبلت و یا لپتاپ ، سبک کم حجم و غیرقابل شناسایی ، عمق کاوش ۲۵ متر واقعی این گنج یاب ، هماهنگ شدن گنج یاب با زمین های گوناگون مثل زمین های سفت و سخت، شوره زار آهکی کوهستانی، کشاورزی، جنگل و مناطق مرطوب . برای خرید این گنج یاب با مرکزفروش گنج یاب به شماره های 09301211334 و 07136374687 تماس حاصل فرمائید 

                           لوگوی تلگرام فلزیاب                                  

خرید گنج یاب

گنج یاب نقطه زن تصویری AJM IMAGING ، این گنج یاب دارای قدرت بالا در تشخیص گنج ها و جداسازی گنج ها از خطا و ذرات موجود در خاک از مشخصه این گنج یاب  میباشد. ، توانایی تفکیک گنج از سایر فلزات بوسیله لوپ  ، عمق اسکن این گنج یاب ۱۲ متر می باشد . این گنج یاب قابلیت هماهنگ شدن  با زمین های گوناگون مثل زمین های سفت و سخت، شوره زار آهکی کوهستانی، کشاورزی، جنگل و مناطق مرطوب و ... را دارد . برای خرید گنج یاب یاب با شماره های 09301211334 و 07136374687 تماس حاصل فرمائید .

برچسب ها : 

خرید گنج یاب , گنج یاب

                           لوگوی تلگرام فلزیاب                                  

تعمیر فلزیاب 

این شرکت قادر به تعمیر فلزیاب | تعمیر انواع فلزیاب با بیش از 20 سال سابقه می باشد . فلزیاب نقطه زن PV 5000 دارای قابلیت بالانس اتوماتیک با زمین های آلوده و بحرانی شوره زار، آهکی سفت و سخت، کوهستانی، کشاورزی، جنگل و مناطق مرطوب می باشد و این فلزیاب مجهز به سیستم نقطه زن دیجیتال می باشد . این فلزیاب دارای خذف موانع و آلودگی های محیطی می باشد . این فلزیاب دارای قابلیت فیلتر کننده پارازیت ها و نویزهای اضافه و توانایی کاوش اهداف بزرگ و کوچک می باشد . عمق مفید ۳ متر از قابلیت های این فلزیاب می باشد . برای تعمیرفلزیاب و یا خرید این فلزیاب به شماره های 09301211334 و یا 07136374687  تماس بگیرید .  

 

 

برچسب ها :

تعمیر فلزیاب , مرکز تعمیر فلزیاب , فلزیاب کار کرده , فلزیاب 

 

                           لوگوی تلگرام فلزیاب                                  
فروش فلزیاب

فروش فلزیاب:

فروش فلزیاب بوقی TORNADO (نقطه زن) ، قدرت بالا در تشخیص فلزات و جداسازی آن از خطا و ذرات موجود در خاک از مشخصه این فلزیاب میباشد ، این فلزیاب دارای قدرت تفکیک (فلزیاب) ، توان نفوذ پذیری در عمق زیاد ، هدفیابی دیجیتال ، حذف موانع و آلودگی های محیطی از ویژگی های این فلزیاب می باشد . این فلزیاب دارای باطری قابل شارژ است .  برای خرید این فلزیاب و یا سایر فلزیاب ها با شماره های 09301211334 ویا 07136374687 تماس حاصل فرمائید .  

 

 

فلزیاب فیلتز جرالد یا تریجر ناو : 

فلزیاب فیلتز جرالد یا تریجر ناو سال های زیادی است که در زمینه ی ساخت و مونتاژ دستگاههای فلزیاب و طلایاب قرار دارد و در طول این سال ها محصولات فوق العاده ای تولید کرده است که مورد استقبال افراد زیاد و اپراتور های حرفه ای قرار گرفته است و با استفاده از این محصولات افراد زیادی به موفقیت رسیده اند و همواره محصولات و تولیدات این شرکت را به عنوان بهترین به دیگران معرفی میکنند . فعالیت های این شرکت در زمینه ساخت فلزیابهایی با عمق کاوش بالا و دقت بسیار زیاد است و امروزه با مشاهده ی محصولات ارائه شده توسط این شرکت مشاهده میکنیم که این امر به حقیقت پیوسته است و تولیدات شرکت فیتز جرالد جزو بهترین محصولات موجود در بازارند که با داشتن پاسخگویی بالا و برطرف کردن نیاز های اپراتور نزد همه شناخته شده می باشند . با استفاده از محصولات این شرکت میتوان به کشف اهدافی مانند دفینه ها , گنجینه ها , جواهرات و انواع فلزات گرانبها پرداخت و به موفقیت و اهدافی دست پیدا کرد که دیگران و سایر دستگاهها از نشان دادن و کشف این اهداف عاجزند . تولیدات شرکت فیتز جرالد امروزه در کشور ها و مکان های زیادی قابل دسترس است و تا حدی همه میتوانند به این تولیدات دسترسی داشته باشند و به کشف اهداف بزرگ بوسیله ی این محصولات بپردازند . 

 

فروش فلزیاب|فلزیاب
 

 

 

فلزیاب شرکت رکس Rex : 

فلزیاب شرکت رکس REX از سال 1993 شروع به فعالیت در زمینه ساخت و مونتاژ فلزیاب و گنج یاب کرده است و با توجه به این مدت زمان زیاد فعالیت و سابقه دارای تجربه ی فراوان و مهندسین مجرب و متخصص است که از همان آغاز تاسیس به ساخت فلزیاب ها و دستگاههایطلایاب اقدام کرده اند و در این زمینه موفق به ساخت محصولات بی نظیری شده اند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم . این شرکت در زمینه های تفریحی , صنعتی , امنیتی , تحقیقی و … اقدام به تولید محصول های بی نظیری کرده است . 

که مود توجه شرکت های بزرگ و ارتش های بزرگ دنیا قرار گرفته و برای این ارگان ها نیز محصولاتی را تولید میکند که در نوع خود بی نظیر هستند . تولیدات شرکت رکس بلغارستان دارای تاییدیه های جهانی و رعایت استاندارد ها است و میتوان از آنها در زمینه یافتن فلزات گرانبها , دفینه ها , گنجینه ها و … استفاده کرد و به وجود اهداف با ارزش در هر منطقه ای پی برد . مهندسان و متخصصین شرکت رکس همواره در تلاش اند تا بهترین فناوری ها و کیفیت ها را در ساخت محصولات فلزیاب بکار ببرند تا مشتریان همواره از فعالیت و تولیدات این شرکت راضی باشند و بتوانند با استفاده از این محصولات به موفقیت های بزرگ برسند . با توجه به شناخته بودن محصولات با کیفیت شرکت رکس امروزه تولیدات این شرکت به کشور ها و مناطق زیادی صادر میشود تا همه ی طرفداران و اپراتور های حرفه ای بتوانند از این محصولات فوق العاده استفاده کنند . 

 

فروش فلزیاب|فلزیاب

 

فلزیاب شرکت وایتس Whits : 

فلزیاب WHITS با تولید محصولات با کیفیت و پیشرفته و همچنین رعایت استاندارد های جهانی از همان سال های آغاز فعالیت به مشهور ترین شرکت تولید فلزیاب تبدیل شد و برای شرکت ها و ارگان های مختلفی مانند ارتش آمریکا به ساخت طلایاب و فلزیاب اقدام کرد که این تولیدات با پاسخگویی عالی مورد استفاده قرار گرفتند و بدلیل این پاسخگویی و همچنین محصولات بی نظیر دیگر دارای رتبه بندی خاصی در میان شرکت های تولید کننده فلزیاب است . تولیدات شرکت وایتس آمریکا در زمینه های صنعتی , امنیتی , تفریحی و … زبانزد همه است و به عنوان یک رهبر در این زمینه شناخته میشود .

محصولات کمپانی وایتس با توجه به داشتن تکنولوژی پیشرفته و کیفیت زیاد میتوانند برای یافتن دفینه ها , جواهرات , گنجینه ها و انواع فلزات گرانبها جزو مناسب ترین گزینه های موجود در بازار باشند و میتوان با استفاده از آنها به نتایج خوب و قابل قبولی رسید . محصولات این شرکت به حدی با کیفیت هستند و از استاندارد های جهانی برخوردارند که امروزه به کشور ها و قاره های نظیر اسکاتلند , اروپا و آسیا صادر میشوند تا همگان بتوانند از این محصولات استفاده کنند و به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنند .

فروش فلزیاب|فلزیاب

 

 

برچسب : 

فروش فلزیاب , فلزیاب

                           لوگوی تلگرام فلزیاب                                  
مرکز خرید فلزیاب شیراز

مرکز خرید فلزیاب , مرکز خرید فلزیاب شیراز

 

فلزیاب ترکیبی آنتنی (شعاع زن) و بوقی (نقطه زن) AJM 13300 قدرت بالا در تشخیص فلزات و جداسازی آن از خطا و ذرات موجود در خاک از مشخصه این فلزیاب میباشد . توانایی تفکیک طلا از سایر فلزات بوسیله لوپ ، تفکیک و جداسازی فلزات از هم بوسیله آنتن ، ۲۰۰ متر شعاع و ۱۰ متر عمق ، ترکیبی خاص و قوی از دو سیستم آنتنی و بوقی . این فلزیاب دارای قابلیت هماهنگ شدن با زمین های گوناگون مثل زمین های سفت و سخت، شوره زار آهکی کوهستانی، کشاورزی، جنگل و مناطق مرطوب و … . برای خرید فلزیاب , خرید فلزیاب شیراز با مرکز خریدفلزیاب شیراز با شماره های 09301211334 و 07136374687  تماس حاصل فرمائید .

 

برچسب ها :

مرکز خرید فلزیاب شیراز , مرکز خرید فلزیاب , خرید فلزیاب , خرید فلزیاب شیراز

 

 

 

 

                           لوگوی تلگرام فلزیاب                                  
طلایاب شیراز

خرید طلایاب , خرید طلایاب شیراز 

 

طلایاب بوقی تصویری آنتارس ANTARES (نقطه زن) ، این طلایاب دارای سیستم القاء پالس PI ، پایداری و ثبات عالی در کلیه شرایط کاربردی ، سهولت تنظیم و بکارگیری در هر نوع زمین حتی آب های کم عمق را دارد . این طلایاب هماهنگ شدن با زمین های گوناگون مثل زمین های سفت و سخت شوره زار، آهکی، کوهستانی، جنگل و مناطق مرطوب و غیره را دارد . برای خرید این طلایاب , خرید طلایاب شیراز باشماره 09301211334 و 07136374687 تماس حاصل فرمائید . 

 

برچسب ها :

خرید طلایاب , طلایاب , طلایاب شیراز , خرید طلایاب شیراز

 

  

 

                           لوگوی تلگرام فلزیاب                                  

این مرکز فروش فلزیاب , مرکز فروش گنج یاب , خرید فلزیاب در شیراز و سایر استانها و با سابقه 20 ساله در این زمینه و همچنین در انجام انواع تعمیر فلزیاب , تعمیر گنج یاب , تعمیر کلیه دستگاهها یکی از با سابقه ترین شرکتها می باشد.  . سفارش محصول : 09301211334 

آدرس

ایران - شیراز - تاچارا - خیابان دینکان - آخر دینکان - روبروی منبع آب - جنب کوچه 21

 : 07136374687

info[AT]felezyabco[DOT]ir

 همراه : 09301211334

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00

off canvas menu

-